• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про нас пишуть

Наш співвітчизник очолив кафедру сходознавства в Університеті «Україна»

19.01.2013

У діючому в Києві Університеті «Україна» створена кафедра сходознавства. Очолив нову кафедру наш співвітчизник, кандидат історичних наук, професор Фeрхад Туранли.

У бесіді з кореспондентом АзерТАдж Ф.Туранли повідомив, що разом зі східними мовами на кафедрі викладаються історія, географія, філософія, культура, етнографія країн Близького і Далекого Сходу, Центральної Азії. Тут також читаються спецкурси з поглибленого вивчення окремих тем: «діалектологія арабської мови», «ісламська культура», «конфуціанська культура», «методологія вивчення тюрксько-арабографічних текстів».

«На кафедрі працюють досвідчені кваліфіковані викладачі. У нас 49 студентів, що навчаються по спеціальностях «арабістика», «китаєзнавство», «тюрколог», «японістика», - розповідає далі завідувач кафедри.

За словами Ф.Туранли, завдання кафедри полягає в тому, щоб готувати фахівців-сходознавців із широким спектром знань, які працюватимуть і в дипломатичній, і в туристичній, і в науковій, і в освітній областях, а також професійними перекладачами.

Університет співпрацює з посольствами Азербайджану, Туреччини, Японії, Китаю, Саудівської Аравії, Єгипту і низки інших держав в Україні, які допомагають цьому вищому навчальному закладу у створенні бібліотечного фонду, проведенні наукових конференцій і організації стажувань студентів-сходознавців у внз цих країн.

автор: Зейнал Ага–заде, власкор АзерТАдж, Київ

видання: АзерТАдж, час видання: 2013

адреса видання: http://azertag.gov.az/ru/node/1045973

Архів публікацій

Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь відвідав Університет "Україна" - 2012

У Києві з’явився Інтернет по-корейськи - 2012

Корейський центр інформаційного доступу в Університеті "Україна" - 2012

Відкрито україно-корейський Центр інформаційного доступу - 2012

Зустріч із китайською делегацією - 2011

На церемонії миру, яку провела в Києві японська міжнародна організація "Зірки миру" - 2006

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.