• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 22 жовтння 2013 р. в Науковій бібліотеці Університету "Україна" відбуласая презентація книги "Крамниця щастя" письменниці Ольги Деркачової, доцента Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

22 жовтння 2013 р. в Науковій бібліотеці Університету "Україна" відбуласая презентація книги "Крамниця щастя" письменниці Ольги Деркачової, доцента Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

2013-10-22

/Files/images/Turanly-22-10-13-2.jpg На світліні: Ольга Деркачова, Тетяна Белімова та Ферхад Туранли.

До Університету «Україна» письменницю з Івано-Франківська запросила викладач кафедри української та східної філології Тетяна Белімова.

Пані Ольга коротко розповіла про себе, артистично-виразно прочитала декілька зразків малої прози та уривок із книги «Крамниця щастя». Дискусія точилася навколо соціальної тематики, яку бажано не оминати у творах сучасних письменників: проблеми заробітчанства та дитинства без материнського виховання, проблеми екології, проблеми безпритульності, проблеми сприймання суспільством неповносправних осіб тощо. Легке розважальне читання типу любовного роману, масова література – це скоріше комерційні проекти. Українським авторам варто дбати про духовність нації і не уникати гостро-болючих тем. Саме цього і побажали пані Деркачовій учасники зустрічі з письменницею.

Також під час бесіди майбутні читачі «Крамниці щастя» Ольги Деркачової намагалися з′ясувати значення терміна «еротична проза». Сама пані Ольга пояснила, що як автор еволюціонувала в розумінні цього поняття, і останнє його тлумачення втілила саме в цьому романі.

Хочеш дізнатися, що таке еротична проза по-українськи –
читай роман Ольги ДЕРКАЧОВОЇ «Крамниця щастя»!

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.